-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 "39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування"
Оголошено тендер
960 000.00
UAH
Номер:
dbdefb1b9cff46c194b0d600cfa8beb7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-16-000463-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"ЧЕРВОНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Андрушівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"ЧЕРВОНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Андрушівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
960 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 "39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування"
Примітки:
Обладнання для закладів громадського харчування
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.07.2020 09:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описоплата за обладнання для закладів громадського харчування
Сума960 000.00 UAH