-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт із заміни вікон та дверей на металопластикові в Комунальному закладі освіти "Середня загальноосвітня школа № 80" Дніпровської міської ради", за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова,31, проект №125 (Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій) ДК 021:2015: 45421100-5
Тендер Prozorro UA-2020-07-10-005085-c
Торги не відбулися
197 521.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 987.61 UAH
мін. крок: 0.5% або 987.61 UAH
Номер:
3edde38f2ff143019b6cfbf32cc58ec0
Внутрішній номер закупівлі:
5551921
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-10-005085-c
Замовник:
КЗО "СЗШ №80" ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Драчко +380952431013,+380567653953 oksanad80@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
197 521.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
987.61 UAH
Період уточнення:
10.07.2020 14:02 - 16.07.2020 13:52
Період прийому пропозицій:
10.07.2020 14:02 - 26.07.2020 13:52
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт із заміни вікон та дверей на металопластикові в Комунальному закладі освіти "Середня загальноосвітня школа № 80" Дніпровської міської ради", за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова,31, проект №125
(Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій)
ДК 021:2015: 45421100-5
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 27.08.2020
Місце постачання
49041, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Комбрига Петрова,31
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП НИКС-П
×
-
Код ЄДРПОУ:
33384198
-
Контактна особа:
Оболонков Ігор Миколайович +380676136238 nikszakaz@gmail.com
-
Адреса:
70410, Україна, Запорізька область, село Лукашеве, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 7-А
Початкова пропозиція
178 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
178 300.00 UAH з ПДВ
Документи
32
Скарги
0