-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт із заміни вікон та дверей на металопластикові в Комунальному закладі освіти "Середня загальноосвітня школа № 80" Дніпровської міської ради", за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова,31, проект №125 (Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій) ДК 021:2015: 45421100-5
Оголошено тендер
197 521.00
UAH
Номер:
2ac08515ced5404889ebc9a688ef4692
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-10-005615-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗО "СЗШ №80" ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗО "СЗШ №80" ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
197 521.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт із заміни вікон та дверей на металопластикові в Комунальному закладі освіти "Середня загальноосвітня школа № 80" Дніпровської міської ради", за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова,31, проект №125
(Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій)
ДК 021:2015: 45421100-5
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.07.2020 13:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПоточний ремонт із заміни вікон та дверей на металопластикові в Комунальному закладі освіти "Середня загальноосвітня школа № 80" Дніпровської міської ради", за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова,31, проект №125
(Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій)
ДК 021:2015: 45421100-5
Сума197 521.00 UAH