-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2016-12-22-000055-a
Природний газ
Завершена
1 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 42 000.00 UAH
мін. крок: 3% або 42 000.00 UAH
Номер:
7b187801fe424660a7e7d41cc889d5ef
Внутрішній номер закупівлі:
551568
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-22-000055-a
Замовник:
Солонянська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області № 21
×
-
Код ЄДРПОУ:
08562921
-
Адреса:
52406, Україна, Дніпропетровська область, Аполлонівка, Військове містечко, 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борсук Наталія Іванівна +380962346548 garulia_1987@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
42 000.00 UAH
Період уточнення:
22.12.2016 09:29 - 31.12.2016 09:34
Період прийому пропозицій:
22.12.2016 09:29 - 10.01.2017 09:34
Аукціон:
11.01.2017 15:05 - 11.01.2017 15:26
Період кваліфікації:
11.01.2017 15:26 - 17.01.2017 10:37
Період завантаження договору:
11.01.2017 15:26 - 31.01.2017 15:26
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
×
-
ДК 016:2010:
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
155 тисяча кубічних метрів
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
52406, Україна, Дніпропетровська область, с. Аполонівка, вул. Військове містечко ,37
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Дніпропетровськгаз збут"
Оскарження: 11.01.2017 15:26 - 28.01.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39572642
-
Контактна особа:
Владислав Вітютін 0672393286 vladyslav.vityutin@dpgaszbut.104.ua http://www.dpgaszbut.104.ua
-
Адреса:
Украина, Днепропетровская область, Дніпропетровськ, 49000, вул. Шевченка, буд. 2
Оскарження: 11.01.2017 15:26 - 28.01.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 398 447.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 398 447.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.01.2017 10:37
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "ЦЕНТРНАФТОГАЗПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046608
-
Контактна особа:
Катерина Морозова 0992570163 katya-morozova-87@mail.ua
-
Адреса:
Украина, Киевская область, Україна, 01004, м. Київ, вул. Червоноармійська/Басейна, №1-3/2, літера «А»
Початкова пропозиція
1 399 650.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 399 650.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
15bf5f4e385e4d5db36a56fa42ce6c2b
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-22-000055-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Дніпропетровськгаз збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39572642
-
Контактна особа:
Владислав Вітютін 0672393286 vladyslav.vityutin@dpgaszbut.104.ua http://www.dpgaszbut.104.ua
-
Адреса:
Украина, Днепропетровская область, Дніпропетровськ, 49000, вул. Шевченка, буд. 2
Номер договору:
114108FMPLAB027
Сума договору:
1 398 447.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.02.2017 16:59 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
07.02.2017 16:59
Статус:
Підписаний