• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

1 398 447.20 UAH з ПДВ
Номер: 15bf5f4e385e4d5db36a56fa42ce6c2b
Ідентифікатор договору: UA-2016-12-22-000055-a-b1
Постачальник: ТОВ "Дніпропетровськгаз збут"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 114108FMPLAB027
Дата підписання: 07.02.2017 16:59
Період дії договору: 07.02.2017 16:59 - 31.12.2017 23:59
Сума договору: 1 398 447.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 398 447.20 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 155 тисяча кубічних метрів
Період постачання 01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 52406, Україна, Дніпропетровська область, с. Аполонівка, вул. Військове містечко ,37 На карті