-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Форма парадна (чорна,біла)
Тендер Prozorro UA-2020-06-30-000643-c
Форма парадна (чорна,біла)
Торги не відбулися
656 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 282.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 282.50 UAH
Номер:
032672772eff42feaaccb4e4cf392808
Внутрішній номер закупівлі:
5429157
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-30-000643-c
Замовник:
КЗ"ЗОЛ"Захисник"ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25821241
-
Адреса:
69013, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, Запорожье ул.Военстрой,570
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Єфіменко +380960722905 zahisnik2000@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18220000-7 Штормовий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
656 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2020 13:10 - 05.07.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2020 13:10 - 15.07.2020 17:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴656 500.00 Форма парадна (чорна,біла)