-
Відкриті торги
-
КЕП
Форма парадна (чорна,біла)
Оголошено тендер
656 500.00
UAH
Номер:
3366ab148bb746c1bf0b2368973344ee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-30-000603-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ"ЗОЛ"Захисник"ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25821241
-
Адреса:
69013, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, Запорожье ул.Военстрой,570
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ"ЗОЛ"Захисник"ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25821241
-
Адреса:
69013, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, Запорожье ул.Военстрой,570
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
656 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Форма парадна (чорна,біла)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
18220000-7 Штормовий одяг
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.06.2020 13:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума656 500.00 UAH