-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розсадницька продукція (саджанці багаторічних декоративних дерев)
Тендер Prozorro UA-2020-06-26-007056-a
Торги відмінено
1 993 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 939.50 UAH
мін. крок: 1% або 19 939.50 UAH
Номер:
a1d2bcdf4c0045dd86db8c64e1b3a4de
Внутрішній номер закупівлі:
5421405
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-26-007056-a
Замовник:
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352490
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Берлет +380957153138 zelenbyd-sumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 993 950.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
19 939.50 UAH
Період уточнення:
26.06.2020 15:05 - 02.07.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2020 15:05 - 12.07.2020 00:00
Аукціон:
13.07.2020 11:37 - 13.07.2020 12:04
Період кваліфікації:
з 13.07.2020 12:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описможливе здійснення авансування у розмірі 25% від загальної суми договору (п.4.3. проекту договору)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розсадницька продукція (саджанці багаторічних декоративних дерев)
Кількість
1300 штуки
Період постачання
01.08.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
40009, Україна, Сумська область, м.Суми, 40009, м.Суми, вул.Ярослава Мудрого 77
На карті
Інформація про скасування
Номер:
4491d00320fa4edf889c8fd575be5829
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження:
16.07.2020 08:55 - 27.07.2020 00:00
Дата опублікування:
16.07.2020 08:55
Дата виконання:
27.07.2020 00:03
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Флорекс Україна
×
-
Код ЄДРПОУ:
33781534
-
Контактна особа:
Петухов Максим Наумович +380501812335 ceo@florex.ua
-
Адреса:
02098, Україна, Київська область, Київ, вул. Березняківська, буд. 29 літ. Б
Початкова пропозиція
1 935 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 915 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
3
Скарги
0
ТОВ "ПЛАНТ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479995
-
Контактна особа:
Клюшник Олеся Юріївна +380673191919 olesya@evasad.com
-
Адреса:
03022, Україна, Київська область, м.Київ, вул. Сумська, буд. 3
Початкова пропозиція
1 950 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 930 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
19
Скарги
0
ТОВ "РОЗСАДНИК РОСЛИН "НАТАЛІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38010994
-
Контактна особа:
Наталія Машовець +380501526777 sale@natalis.ua
-
Адреса:
08110, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Михайлівка-Рубежівка, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 1
Початкова пропозиція
1 989 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 989 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
14
Скарги
0