-
Відкриті торги
-
КЕП
Розсадницька продукція (саджанці багаторічних декоративних дерев)
Оголошено тендер
1 993 950.00
UAH
Номер:
a82fb04e3aed42c187151a76c0bc69ec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-26-003975-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352490
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352490
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 993 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розсадницька продукція (саджанці багаторічних декоративних дерев)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукція
Дата опублікування:
26.06.2020 13:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 993 950.00 UAH