-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо курки
Тендер Prozorro UA-2020-06-25-006719-a
М'ясо курки 4275 кілограми
Завершена
244 743.75
UAH з ПДВ
Номер:
387e1f692cb84a8cbca137cece87b3b8
Внутрішній номер закупівлі:
5404808
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-25-006719-a
Замовник:
Центральний військовий клінічний санаторій "Хмільник"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08482599
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. 1-го Травня, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслан Гайворонський +380974832683 adm.vks-hmelnik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було оголошено процедури «відкриті
торги» за номерами UA-2020-05-15-004215-b та UA-2020-06-01-001421-b, які були відмінені
на підставі подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
244 743.75 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях180 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо курки
Кількість
4275 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Лясовий Валерій Степанович
Оскарження: 25.06.2020 14:25 - 06.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2439715130
-
Контактна особа:
Лясовий Валерій Степанович +380963255863
-
Адреса:
22052, Україна, Вінницька область, Хмільницький район, село Березна,, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 80
Оскарження: 25.06.2020 14:25 - 06.07.2020 00:00
Ціна пропозиції
244 743.75 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.06.2020 14:25
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
d12121f8f9c3427984639359eca75be1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-25-006719-a-a1
Постачальник:
ФОП Лясовий Валерій Степанович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2439715130
-
Контактна особа:
Лясовий Валерій Степанович +380963255863
-
Адреса:
22052, Україна, Вінницька область, Хмільницький район, село Березна,, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 80
Номер договору:
218
Сума договору:
244 743.75 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.07.2020 00:00 - 01.04.2021 00:00
Дата підписання:
06.07.2020 07:22
Статус:
Підписаний