-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина
Тендер Prozorro UA-2020-06-25-005375-a
Деревина
Торги відмінено
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 000.00 UAH
Номер:
e5af14209b75418b975f43ae270df280
Внутрішній номер закупівлі:
5402972
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-25-005375-a
Замовник:
Відділ освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143703
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, Київської області Києво-Святошинського району, м. Боярка, вул. Богдана Хмельницького, 57-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Осінська Тетяна Володимирівна +380444500465 kcbo@ukr.net http://ksvo.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 000.00 UAH
Період уточнення:
25.06.2020 13:07 - 14.07.2020 23:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2020 13:07 - 24.07.2020 23:00
Аукціон:
27.07.2020 13:33 - 27.07.2020 14:00
Період кваліфікації:
з 27.07.2020 14:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина
Кількість
180 тонни
Період постачання
01.08.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
03170, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, Заклад Замовника
На карті
Інформація про скасування
Номер:
491e37310ab04e99b61893c101a108d7
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутність потреби у закупівлі.
Період оскарження:
20.08.2020 17:53 - 31.08.2020 00:00
Дата опублікування:
20.08.2020 17:53
Дата виконання:
31.08.2020 00:03
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕПЛОМІР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43271487
-
Контактна особа:
Єрмак Марина Юріївна +380990086697 teplomir_zp@ukr.net
-
Адреса:
69001, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Вознесенівський район ВУЛИЦЯ ПРАВДИ буд. 4-А кв. 9
Початкова пропозиція
612 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
612 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
8
Скарги
0
ТОВ "БГП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42270346
-
Контактна особа:
Дмитро Харланов +380671540344 bgpcomua@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СВЯТОШИНСЬКА, будинок 34, корпус 27, офіс 3.3.1
Початкова пропозиція
800 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
800 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
3
Скарги
0
ФОП "ПОРЄВА ГАННА СЕРГІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2896808388
-
Контактна особа:
Порева Ганна +380959006188 kartinka@ukr.net
-
Адреса:
03061, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ПАТРІОТІВ, будинок 98, квартира 70
Початкова пропозиція
800 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
800 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
1
Скарги
0