-
Відкриті торги
-
КЕП
Деревина
Оголошено тендер
800 000.00
UAH
Номер:
2aa520235f8c4edca7b3e3c6dbd8668d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-25-001840-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143703
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, Київської області Києво-Святошинського району, м. Боярка, вул. Богдана Хмельницького, 57-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143703
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, Київської області Києво-Святошинського району, м. Боярка, вул. Богдана Хмельницького, 57-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина
Примітки:
Деревина
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
25.06.2020 12:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума800 000.00 UAH