-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт вхідних сходів та пандусу в будівлі №6 КНП "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва" за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121
Тендер Prozorro UA-2020-06-25-005368-a
Торги не відбулися
649 586.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 495.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 495.00 UAH
Номер:
2da77411e474406683934d45d3fdaacc
Внутрішній номер закупівлі:
5402952
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-25-005368-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Боціон Ніна Миколаївна 380445644409 poliklinika_1@ukr.net http://www.e-tender.biz
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
649 586.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 495.00 UAH
Період уточнення:
25.06.2020 13:06 - 30.06.2020 14:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2020 13:06 - 10.07.2020 14:00
Аукціон:
з 13.07.2020 15:34
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт вхідних сходів та пандусу в будівлі №6 КНП "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва" за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 10.11.2020
Інформація про скасування
Номер:
e8a31e615304407988ec5bfba4eac898
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Зменшено суму видатків
Період оскарження:
03.07.2020 11:35 - 14.07.2020 00:00
Дата опублікування:
03.07.2020 11:35
Дата виконання:
14.07.2020 00:00
Статус:
Виконано
Номер:
9bfd83d3bc264ddfaa527a9fda43ec5f
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Зменшено суму закупівлі
Дата опублікування:
03.07.2020 09:56
Дата виконання:
03.07.2020 10:03
Статус:
Скасовано