-
Відкриті торги
-
КЕП
"Капітальний ремонт вхідних сходів та пандусу в будівлі №6 КНП "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва" за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121" (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
649 586.00
UAH
Номер:
2e4bf7dcdb8b402d82f62889fe4d00ec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-04-004675-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
Очікувана вартість:
649 586.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Капітальний ремонт вхідних сходів та пандусу в будівлі №6 КНП "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва" за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121" (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.06.2020 16:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума649 586.00 UAH