• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Сміттєвоз із заднім завантаженням на базі вантажного автомобіля

Торги відмінено

2 300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 500.00 UAH
Номер: 5068f313d7f2470e85a8c263e307db78
Внутрішній номер закупівлі: 5378116
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-23-002273-b   
Замовник: КП Диканський комбінат комунальних підприємств
Контактна особа: Штучка Людмила Володимирівна +380535197751 dikkp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 11 500.00 UAH
Період уточнення: 23.06.2020 18:00 - 29.06.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2020 18:00 - 09.07.2020 00:00
Аукціон: 09.07.2020 11:15 - 09.07.2020 11:48
Період кваліфікації: 09.07.2020 11:48 - 23.07.2020 15:09
Період завантаження договору: 23.07.2020 15:09 - 12.08.2020 15:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сміттєвоз із заднім завантаженням на базі вантажного автомобіля
Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 15.08.2020
Місце постачання 38500, Україна, Полтавська область, смт Диканька, вул.Гоголя, 2 На карті

Інформація про скасування

Номер: 0654a272006c4ca2b4299204e5bd9d5a
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі
Період оскарження: 04.08.2020 09:12 - 15.08.2020 00:00
Дата опублікування: 04.08.2020 09:12
Дата виконання: 15.08.2020 00:03
Статус:
Виконано
Номер: 6c4259a9aea846b69501f951ea2d205f
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі
Дата опублікування: 04.08.2020 09:05
Дата виконання: 04.08.2020 09:06
Статус:
Скасовано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "ВІВА"

Оскарження: 16.07.2020 18:59 - 27.07.2020 00:00
Початкова пропозиція 2 075 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 075 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.07.2020 18:59
Документи 12
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АЛЬФАТЕКС"

Оскарження: 23.07.2020 15:09 - 03.08.2020 00:00
Початкова пропозиція 2 149 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 149 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.07.2020 15:09
Документи 15
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ЗАВОД"
Початкова пропозиція 2 292 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 292 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 35
Скарги 0
ТОВ "Н.В.П."
Початкова пропозиція 2 299 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 299 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 15
Скарги 0

Контракти

Номер: 5dfc2b8edaa342268be62a403d385f7d
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-23-002273-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АЛЬФАТЕКС"
Сума договору: 2 149 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 149 500.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації