• Відкриті торги
  • КЕП

Сміттєвоз із заднім завантаженням на базі вантажного автомобіля

Оголошено тендер

2 300 000.00 UAH
Номер: a92502b8199b49228944ea20e8d3b484
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-06-23-006344-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КП Диканський комбінат комунальних підприємств
Замовник: КП Диканський комбінат комунальних підприємств
Очікувана вартість: 2 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сміттєвоз із заднім завантаженням на базі вантажного автомобіля
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 23.06.2020 17:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 300 000.00 UAH