• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Есень Ужгородського району – будівництво

Торги не відбулися

6 406 206.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 32 031.03 UAH
Номер: a7c6ef12325849d88e8f88933b37bd95
Внутрішній номер закупівлі: 5360528
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-22-002359-a   
Замовник: Есеньська сільська рада
Контактна особа: Ковач Ференц Дезидерович +380312716616 eszeny1248@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 6 406 206.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 32 031.03 UAH
Період уточнення: 22.06.2020 17:07 - 28.06.2020 11:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2020 17:07 - 08.07.2020 11:00
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Есень Ужгородського району – будівництво
Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Кількість 1 роботи
Період постачання до 30.05.2021
Місце постачання 89461, Україна, Закарпатська область, село Есень, Ужгородський район, вулиця Фермська, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП АрхІміджБуд
Початкова пропозиція 5 896 416.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 896 416.00 UAH з ПДВ
Документи 9
Скарги 0