• Відкриті торги
  • КЕП

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Есень Ужгородського району – будівництво

Оголошено тендер

6 406 206.00 UAH
Номер: 079d5bef8ddb4072b2d335c002a81e35
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-06-22-008693-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Есеньська сільська рада
Замовник: Есеньська сільська рада
Очікувана вартість: 6 406 206.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Есень Ужгородського району – будівництво
Примітки: місцезнаходження замовника: вул.Мала,58,с.Есень Закарпатська обл., Ужгородський район, 88461; категорія замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі»; вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень; застосування рамкової угоди – не застосовується
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 22.06.2020 16:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти державного бюджету та кошти місцевого бюджету
Сума6 406 206.00 UAH