-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги з поточного ремонту вантажопідйомних електромагнітів
Тендер Prozorro UA-2016-12-20-001642-b
Завершена
2 400 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
Номер:
9e411633940c4642a710c96b0469eb4a
Внутрішній номер закупівлі:
535679
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-20-001642-b
Замовник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вязовик Наталія Миколаївна +380629408878 n.vyazovik@marport.net http://marport.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 400 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
72 000.00 UAH
Період уточнення:
20.12.2016 14:51 - 26.12.2016 14:56
Період прийому пропозицій:
20.12.2016 14:51 - 05.01.2017 14:56
Аукціон:
06.01.2017 13:13 - 06.01.2017 13:34
Період кваліфікації:
06.01.2017 13:34 - 12.01.2017 15:01
Період завантаження договору:
06.01.2017 13:34 - 26.01.2017 13:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з поточного ремонту вантажопідйомних електромагнітів
×
-
ДК 016:2010:
33.19.1 Ремонтування іншого устатковання
Кількість
5 послуга
Період постачання
02.02.2017 - 02.02.2018
Місце постачання
87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Науково-виробнича фірма Техальянс"
Оскарження: 06.01.2017 13:34 - 23.01.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36842474
-
Контактна особа:
Владислав Ігорович Волохов +380505243411 tech.al@yandex.ru
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Георгіївська, 78А
Оскарження: 06.01.2017 13:34 - 23.01.2017 00:00
Початкова пропозиція
717 104.78 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
717 104.78 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.01.2017 15:01
Документи
12
Скарги
0
ПРАТ "Конекрейнс Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20013200
-
Контактна особа:
Павська Катерина Георгіївна +380487869121 Ekaterina.Pavskaya@konecranes.com
-
Адреса:
65049, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Фонтанська дорога, 16/8, офіс 9
Початкова пропозиція
1 193 013.73 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 193 013.73 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
1481fc1476394a86b2c64e0d8936083d
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-20-001642-b-b1
Постачальник:
ТОВ "Науково-виробнича фірма Техальянс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36842474
-
Контактна особа:
Владислав Ігорович Волохов +380505243411 tech.al@yandex.ru
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Георгіївська, 78А
Номер договору:
27-7/17/30
Сума договору:
717 104.78 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2017 23:59 - 01.02.2018 23:59
Дата підписання:
01.02.2017 23:59
Статус:
Підписаний