-
Відкриті торги
-
КЕП
послуги з поточного ремонту вантажопідйомних електромагнітів
717 104.78
UAH без ПДВ
Номер:
1481fc1476394a86b2c64e0d8936083d
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-20-001642-b-b1
Постачальник:
ТОВ "Науково-виробнича фірма Техальянс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36842474
-
Контактна особа:
Владислав Ігорович Волохов +380505243411 tech.al@yandex.ru
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Георгіївська, 78А
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Номер договору:
27-7/17/30
Дата підписання:
01.02.2017 23:59
Період дії договору:
01.02.2017 23:59 - 01.02.2018 23:59
Сума договору:
717 104.78 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з поточного ремонту вантажопідйомних електромагнітів
×
-
ДК 016:2010:
33.19.1 Ремонтування іншого устатковання
Кількість
5 послуга
Період постачання
02.02.2017 - 02.02.2018
Місце постачання
87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99
На карті