-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2016-12-16-002170-b
постачання природного газу у навчальні заклади Дубенського району, Рівненської області
Завершена
2 646 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 234.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 234.50 UAH
Номер:
2134d030116d4cc3aaaeda2782cfdd54
Внутрішній номер закупівлі:
535578
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-16-002170-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДУБЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145814
-
Адреса:
35600, Україна, Рівненська область, м. Дубно, вул. Д.Галицького, 26.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Габаль +380502422892,+380973672530 dubn_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 646 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 234.50 UAH
Період уточнення:
16.12.2016 17:42 - 24.12.2016 10:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2016 17:42 - 03.01.2017 10:00
Аукціон:
04.01.2017 12:22 - 04.01.2017 12:43
Період кваліфікації:
04.01.2017 12:43 - 20.01.2017 12:06
Період завантаження договору:
20.01.2017 11:53 - 09.02.2017 11:53
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
×
-
ДК 016:2010:
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
300000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''РІВНЕГАЗ ЗБУТ''
Оскарження: 20.01.2017 11:53 - 31.01.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589441
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''РІВНЕГАЗ ЗБУТ'' +380675062810 Ivan.Popovich@rvgaszbut.104.ua http://rvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
Україна, 33027, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛИЦЯ ІВАНА ВИШЕНСЬКОГО, будинок 4
Оскарження: 20.01.2017 11:53 - 31.01.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 646 408.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 646 408.00 UAH з ПДВ
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "ЦЕНТРНАФТОГАЗПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046608
-
Контактна особа:
Назар Гриньчук 380999444637 grinchuk_nazar@ukr.net
-
Адреса:
Украина, Киевская область, Україна, 01004, м. Київ, вул. Червоноармійська/Басейна, №1-3/2, літера «А»
Початкова пропозиція
2 646 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 646 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
744c2b634fa9429385f4e976e290c882
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-16-002170-b-b2
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''РІВНЕГАЗ ЗБУТ''
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589441
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''РІВНЕГАЗ ЗБУТ'' +380675062810 Ivan.Popovich@rvgaszbut.104.ua http://rvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
Україна, 33027, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛИЦЯ ІВАНА ВИШЕНСЬКОГО, будинок 4
Номер договору:
41DBRVZ17-17
Сума договору:
2 646 408.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
01.02.2017 11:19
Статус:
Підписаний