-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
2 646 408.00
UAH з ПДВ
Номер:
744c2b634fa9429385f4e976e290c882
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-16-002170-b-b2
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''РІВНЕГАЗ ЗБУТ''
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589441
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''РІВНЕГАЗ ЗБУТ'' +380675062810 Ivan.Popovich@rvgaszbut.104.ua http://rvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
Україна, 33027, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛИЦЯ ІВАНА ВИШЕНСЬКОГО, будинок 4
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
41DBRVZ17-17
Дата підписання:
01.02.2017 11:19
Період дії договору:
01.01.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
2 646 408.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 646 408.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
×
-
ДК 016:2010:
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
300000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017