• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшет/нетбук (трансформер))

Завершена

224 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 120.00 UAH
Номер: 746b3bf6fd674cfb9c8fc190bda849d9
Внутрішній номер закупівлі: 5333098
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-19-001658-c   
Замовник: Маріупольська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів № 2 Донецької обласної ради
Контактна особа: Олена Радченко +380957256994 detimariup150@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 224 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 120.00 UAH
Період уточнення: 19.06.2020 10:31 - 26.06.2020 10:01
Період прийому пропозицій: 19.06.2020 10:31 - 06.07.2020 10:01
Аукціон: 07.07.2020 12:23 - 07.07.2020 12:50
Період кваліфікації: 07.07.2020 12:50 - 09.07.2020 10:46
Період завантаження договору: 09.07.2020 10:46 - 29.07.2020 10:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшет/нетбук (трансформер))
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 24 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 87529, Україна, Донецька область, Маріуполь, Азовстальська, 150 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПОДІЛЛЯ ФІНАНС"

Оскарження: 09.07.2020 10:46 - 20.07.2020 00:00
Початкова пропозиція 178 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
178 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.07.2020 10:46
Документи 107
Скарги 0
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
Початкова пропозиція 206 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
204 658.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 12
Скарги 0
ПП "ІНФОЛ-СЕРВІС"
Початкова пропозиція 204 660.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
204 660.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: fd0ca05278444da0bcd9cb6967360289
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-19-001658-c-c1
Постачальник: ТОВ "ПОДІЛЛЯ ФІНАНС"
Номер договору: 138
Сума договору: 178 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 148 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 22.07.2020 08:34
Статус:
Виконаний
PDF
договір.PDF
p7s
sign.p7s