-
Відкриті торги
-
КЕП
30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено тендер
224 000.00
UAH
Номер:
0c162d80962548629af00a421fce0826
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-18-006228-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Маріупольська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів № 2 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21969797
-
Адреса:
87526, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Азовстальська, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Маріупольська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів № 2 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21969797
-
Адреса:
87526, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Азовстальська, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
224 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
18.06.2020 15:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума224 000.00 UAH