-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Система локального відеоспостереження з монтажем, пусконалагодженням та приєднанням до ЦОД Системи відеоспостереження м. Дніпра.
Тендер Prozorro UA-2020-06-18-004535-c
Торги відмінено
2 832 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 160.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 160.00 UAH
Номер:
89a50b8289b143ceae709b1795d47588
Внутрішній номер закупівлі:
5321501
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-18-004535-c
Замовник:
Департамент інформаційних технологій Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40429588
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд. 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Магро +380962971440 v.magro@dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 832 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 160.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
84 960.00 UAH
Період уточнення:
18.06.2020 13:42 - 24.06.2020 13:10
Період прийому пропозицій:
18.06.2020 13:42 - 04.07.2020 13:10
Аукціон:
з 06.07.2020 11:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система локального відеоспостереження з монтажем, пусконалагодженням та приєднанням до ЦОД Системи відеоспостереження м. Дніпра.
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 1. Центральне управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради, а саме адреси згідно Додатку № 1 до Тендерної документації; 2. Лівобережне управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради, а саме адреси згідно Додатку № 1 до Тендерної документації; 3. Правобережне управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради, а саме адреси згідно Додатку № 1 до Тендерної документації.
На карті
Інформація про скасування
Номер:
dc2399e50d89486fa09099ebc441bb67
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
у зв’язку з необхідністю перерозподілу коштів на інші, більш нагальні закупівлі
Період оскарження:
02.07.2020 18:20 - 13.07.2020 00:00
Дата опублікування:
02.07.2020 18:20
Дата виконання:
13.07.2020 00:00
Статус:
Виконано