-
Відкриті торги
-
КЕП
Система локального відеоспостереження з монтажем, пусконалагодженням та приєднанням до ЦОД Системи відеоспостереження м. Дніпра
Оголошено тендер
2 832 000.00
UAH
Номер:
081a7823d1a3418c80bf3c75b033d883
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-16-003453-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент інформаційних технологій Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40429588
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд. 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент інформаційних технологій Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40429588
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд. 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 832 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система локального відеоспостереження з монтажем, пусконалагодженням та приєднанням до ЦОД Системи відеоспостереження м. Дніпра
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.06.2020 11:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 832 000.00 UAH