-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 51700000-9 — «Послуги зі встановлення протипожежного устаткування» (Лот 1 Послуги із влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системи централізованого пожежного спостереження в учбовому корпусі Комунального закладу «Костянтинівський медичний коледж»; Лот 2 Послуги із влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системи централізованого пожежного спостереження в гуртожитку №1 Комунального закладу «Костянтинівський медичний коледж»; Лот 3 Послуги із влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системи централізованого пожежного спостереження в гуртожитку №2 Комунального закладу «Костянтинівський медичний коледж»).
Тендер Prozorro UA-2020-06-17-007785-c
Завершена
2 014 673.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 4 976.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 4 976.00 UAH
Номер:
5af1ddbbbb9e438ca908ccfecbe57fe3
Внутрішній номер закупівлі:
5309989
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-17-007785-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011226
-
Адреса:
85102, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Суворова, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Білобаба +380508628531 tendercollege@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 014 673.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2020 16:25 - 27.06.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2020 16:25 - 07.07.2020 00:00
Аукціон:
07.07.2020 12:11 - 07.07.2020 13:37
Період кваліфікації:
07.07.2020 13:37 - 10.07.2020 13:48
Період завантаження договору:
10.07.2020 13:45 - 30.07.2020 13:45
Тендерна документація
- Лот №1 ₴507 481.00 ДК 021:2015: 51700000-9 — «Послуги зі встановлення протипожежного устаткування» (Лот 1 Послуги із влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системи централізованого пожежного спостереження в учбовому корпусі Комунального закладу «Костянтинівський медичний коледж»)
- Лот №2 ₴1 009 592.60 ДК 021:2015: 51700000-9 — «Послуги зі встановлення протипожежного устаткування» (Лот 2 Послуги із влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системи централізованого пожежного спостереження в гуртожитку №1 Комунального закладу «Костянтинівський медичний коледж»)
- Лот №3 ₴497 599.60 ДК 021:2015: 51700000-9 — «Послуги зі встановлення протипожежного устаткування» (Лот 3 Послуги із влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системи централізованого пожежного спостереження в гуртожитку №2 Комунального закладу «Костянтинівський медичний коледж»)