-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги із влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системи централізованого пожежного спостереження
Оголошено тендер
2 014 673.20
UAH
Номер:
fcf59b93d5324e2cbdb259be3d6710c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-17-009076-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011226
-
Адреса:
85102, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Суворова, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011226
-
Адреса:
85102, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Суворова, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 014 673.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системи централізованого пожежного спостереження
Примітки:
Лот 1 Послуги із влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системи централізованого пожежного спостереження в учбовому корпусі Комунального закладу «Костянтинівський медичний коледж» - 507 481,00 грн. (п’ятсот сім тисяч чотириста вісімдесят один грн.. 00 копійок);
Лот 2 Послуги із влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системи централізованого пожежного спостереження в гуртожитку №1 Комунального закладу «Костянтинівський медичний коледж» 1 009 592,60 грн. (один мільйон дев’ять тисяч п’ятсот дев’яносто дві грн.. 60 коп.)
Лот 3 Послуги із влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системи централізованого пожежного спостереження в гуртожитку №2 Комунального закладу «Костянтинівський медичний коледж» 497 599,60 грн. (чотириста дев’яносто сім тисяч п’ятсот дев’яносто дев’ять грн.. 60 коп.)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткування
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.06.2020 16:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 014 673.20 UAH