-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Офісна мебель
Тендер Prozorro UA-2020-06-17-003587-b
Торги не відбулися
530 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 306.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 306.00 UAH
Номер:
1c207bad18a54589a2685638c2e31e77
Внутрішній номер закупівлі:
5306663
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-17-003587-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994132
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, Бориспіль, вул.Котляревського,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорока Лариса Петрівна +380459561523 Larisa73.Soroka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
530 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 306.00 UAH
Період уточнення:
17.06.2020 15:00 - 22.06.2020 15:05
Період прийому пропозицій:
17.06.2020 15:00 - 02.07.2020 15:05
Аукціон:
03.07.2020 14:18 - 03.07.2020 14:39
Період кваліфікації:
03.07.2020 14:39 - 14.07.2020 10:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стіл для лікаря ( оглядова палата)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Підставка під процесор
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Шафа (санвузол оглядової палати)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Рецепшин
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Тумба під рецепшин
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Підставка під процесор
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Шафа (рецепшин)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Шафа (Палата добового перебування)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Стінка-шафа (добова палата)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Тумба прикроватна (добова палата )
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Шафа (санвузол добова палата)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Стіл для лікаря та медичної сестри (добова палата)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Підставка під процесор
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Стіл для лікаря та медичної сестри (кабінет травматології)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Шафа (кабінет травматологія )
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Шафа (кабінет перев’язочна)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Шафа (кабінет травматологія)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Стінка-шафа (кабінет травматологія)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Шафа (санвузол кабінет травматології)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Стіл (протишокова палата)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Стінка-шафа (протишокова палата)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Шафа (кабінет лікаря)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Стіл (кабінет лікаря)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Стіл кутовий з надбудовою (кабінет старшої медичної сестри)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Стінка(кабінет старшої медичної сестри)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Тумба під сейф з настройками (кабінет старшої медичної сестри)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Кухня (приміщення для персоналу)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Шафа(приміщення для персоналу)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Шафа (приміщення для персоналу)
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Шафа (санвузол загального користування)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Рецепшин
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Тумба під рецепшин
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Підставка під процесор
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Шафа рецепшин
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Стінка (протишокова палата)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Стіл (протишокова палата)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Стіл (оглядовий кабінет)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Шафа (санвузол оглядова палата)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Шафа (біля палати добового перебування)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Стінка –шафа (палата добового перебування)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Стіл для лікаря та медичної сестри ( палата добового перебування)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Шафа (палата добового перебування санвузол)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Тумба прикроватна
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Комфорт Меблі Плюс"
Оскарження: 10.07.2020 12:24 - 21.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37581477
-
Контактна особа:
Сергій Віталійович +380661753765 ksp.mariya@gmail.com
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Д. Дудаєва, 33
Оскарження: 10.07.2020 12:24 - 21.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
459 340.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
369 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.07.2020 12:24
Документи
54
Скарги
0
ТОВ "Еко Енерго Груп"
Оскарження: 14.07.2020 10:22 - 25.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42784735
-
Контактна особа:
Галицький Юрій 380679278797, 380679278797 eegryp@gmail.com
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, вулиця Василя Дончука, будинок 3, квартира 2
Оскарження: 14.07.2020 10:22 - 25.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
530 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
370 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.07.2020 10:22
Документи
37
Скарги
0