-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісна мебель
Оголошено тендер
530 600.00
UAH
Номер:
79cc0b44d2944d818562fccfe4f7079f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-17-001354-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994132
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, Бориспіль, вул.Котляревського,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994132
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, Бориспіль, вул.Котляревського,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
530 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Офісна мебель
Примітки:
Очікувана вартість закупівлі
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
17.06.2020 14:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума530 600.00 UAH