• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Реконструкція стадіону з улаштуванням спортивної зони, інфраструктурних об’єктів та застосуванням енергозберігаючих заходів для існуючих допоміжних споруд Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Красносільської сільської ради за адресою: Одеська область, Лиманський район, с. Красносілка, вул. Шкільна, 1А (Код ДК 021-2015 – 45454000-4 — Реконструкція)

головний розпорядник - управління освіти виконавчого органу Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області

Торги відмінено

76 017 347.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 380 086.74 UAH
Номер: c4641a9abd84494492e77c231b6be13f
Внутрішній номер закупівлі: 5290567
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-16-001878-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Пташинська Вікторія Вікторівна +380487717263 osvita.sr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 76 017 347.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 380 086.74 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 380 086.74 UAH
Період уточнення: 16.06.2020 15:20 - 22.06.2020 17:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2020 15:20 - 02.07.2020 17:00
Аукціон: 03.07.2020 14:59 - 03.07.2020 15:56
Період кваліфікації: з 03.07.2020 15:56
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція стадіону з улаштуванням спортивної зони, інфраструктурних об’єктів та застосуванням енергозберігаючих заходів для існуючих допоміжних споруд Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Красносільської сільської ради за адресою: Одеська область, Лиманський район, с. Красносілка, вул. Шкільна, 1А (Код ДК 021-2015 – 45454000-4 — Реконструкція)
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 67560, Україна, Одеська область, Лиманський район, с.Красносілка, вул.Шкільна, 1А (територія Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів) На карті

Інформація про скасування

Номер: 55104d15a56a4394b44be05d95fcfadf
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Тендерна документація на закупівлю робіт: Реконструкція стадіону з улаштуванням спортивної зони, інфраструктурних об’єктів та застосуванням енергозберігаючих заходів для існуючих допоміжних споруд Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Красносільської сільської ради за адресою: Одеська область, Лиманський район, с. Красносілка, вул. Шкільна, 1А (Код ДК 021-2015 – 45454000-4 — Реконструкція) не містить деяких обов’язкових положень, а також містить вимоги, які не відповідають законодавству. А саме: 1) У разі залучення учасником спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або послуг, для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям, замовник перевіряє таких суб’єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у частині першій статті 17 Закону. Так, замовник в тендерній документації встановлює вимогу про надання підтвердження підстав передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої статті 17 Закону за винятком пунктів 1 та 7 частини першої статті 17 Закону для кожного суб’єкта господарювання, які залучаються як субпідрядники/співвиконавці. Зазначене також підтверджене листом-роз’ясненням Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 03.06.2020 № 3304-04/34835-06 «Про застосування статті 17 Закону». Натомість тендерна документація не містить зазначених вимог. 2) У пункті 1 розділу ІІІ тендерної документації міститься вимога, що Учасник торгів, пропозиція якого є найнижчою за результатом проведеного аукціону, повинен протягом 3-х робочих днів розмістити (завантажити в Систему) тендерну пропозицію, приведену у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону та оформлену згідно з Додатком 1 до цієї тендерної документації. Також розмішуються (завантажуються) розрахунок договірної ціни, об`єктні кошториси, локальні кошториси, відомості ресурсів, розрахунок загальновиробничих витрат - з остаточними цінами за результатом проведеного аукціону. Зазначена вимога суперечить положенням Закону України «Про публічні закупівлі» адже після спливу кінцевого терміну подачі пропозицій у учасників (крім переможця) відсутня технічна можливість дозавантажувати документи. За таких обставин, відкриті торги на закупівлю робіт: Реконструкція стадіону з улаштуванням спортивної зони, інфраструктурних об’єктів та застосуванням енергозберігаючих заходів для існуючих допоміжних споруд Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Красносільської сільської ради за адресою: Одеська область, Лиманський район, с. Красносілка, вул. Шкільна, 1А (Код ДК 021-2015 – 45454000-4 — Реконструкція), ідентифікатор закупівлі UA-2020-06-16-001878-a, підлягають відміні.
Період оскарження: 13.08.2020 11:05 - 24.08.2020 00:00
Дата опублікування: 13.08.2020 11:05
Дата виконання: 24.08.2020 00:04
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОДЕСАКОМУНЕКОЛОГІЯ"

Оскарження: 10.07.2020 14:51 - 21.07.2020 00:00
Початкова пропозиція 53 212 143.05 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
53 212 143.05 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.07.2020 14:51
Документи 15
Скарги 0
ТОВ "СПЕЦМОНТАЖ БАО"

Оскарження: 17.07.2020 14:29 - 28.07.2020 00:00
Початкова пропозиція 64 614 745.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
57 999 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.07.2020 14:29
Документи 34
Скарги 0
Товариство з Обмеженою Відповідальністю "Строй Імперія"
Початкова пропозиція 64 748 018.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
58 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи 108
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОДЕСМІСЬКБУД"
Початкова пропозиція 64 720 328.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
62 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 37
Скарги 0
ТОВ Укрбудконстракшн
Початкова пропозиція 65 898 065.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
64 600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 19
Скарги 0
ТОВ "Укрмежбуд"
Початкова пропозиція 72 888 358.47 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
68 980 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 81
Скарги 0
ПП АСК
Початкова пропозиція 74 750 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
69 000 004.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 20
Скарги 0
ПрАТ "Пересувна механізована колона-15""Дунайводбуд"
Початкова пропозиція 73 243 156.61 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
69 500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 6
Скарги 0