-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція стадіону з улаштуванням спортивної зони, інфраструктурних об’єктів та застосуванням енергозберігаючих заходів для існуючих допоміжних споруд Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Красносільської сільської ради за адресою: Одеська область, Лиманський район, с. Красносілка, вул. Шкільна, 1А (Код ДК 021-2015 – 45454000-4 — Реконструкція)
Оголошено тендер
76 017 347.20
UAH
Номер:
160ea05e20744d90a50da7d018e94728
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-16-002820-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212110
-
Адреса:
67560, Україна, Одеська область, Лиманський район село Красносілка, вулиця Шкільна, 1В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212110
-
Адреса:
67560, Україна, Одеська область, Лиманський район село Красносілка, вулиця Шкільна, 1В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
76 017 347.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція стадіону з улаштуванням спортивної зони, інфраструктурних об’єктів та застосуванням енергозберігаючих заходів для існуючих допоміжних споруд Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Красносільської сільської ради за адресою: Одеська область, Лиманський район, с. Красносілка, вул. Шкільна, 1А (Код ДК 021-2015 – 45454000-4 — Реконструкція)
Примітки:
головний розпорядник коштів - Управління освіти виконавчого органу Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
16.06.2020 14:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Реконструкція стадіону з улаштуванням спортивної зони, інфраструктурних об’єктів та застосуванням енергозберігаючих заходів для існуючих допоміжних споруд Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Красносільської сільської ради за адресою: Одеська область, Лиманський район, с. Красносілка, вул. Шкільна, 1А (Код ДК 021-2015 – 45454000-4 — Реконструкція)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписМісцевий бюджет, Державний бюджет (в тому числі, за рахунок залишку освітньої субвенції)
Сума76 017 347.20 UAH