• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

дискусійна система

дискусійна система

Завершена

400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
Номер: 6aeb38210ca8460c96e041aebe1d0632
Внутрішній номер закупівлі: 5276215
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-15-002241-a   
Замовник: Київська міська рада
Контактна особа: Андрій Дергалюк 0442027049 kmr_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32360000-4 Переговорне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.06.2020 16:24 - 21.06.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 15.06.2020 16:24 - 01.07.2020 00:00
Аукціон: 01.07.2020 12:48 - 01.07.2020 13:09
Період кваліфікації: 01.07.2020 13:09 - 02.07.2020 14:53
Період завантаження договору: 02.07.2020 14:53 - 22.07.2020 14:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴400 000.00 дискусійна система