-
Відкриті торги
-
КЕП
дискусійна система
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
0d90457b6bf24f7f9abefa377ddc5b0d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-15-004028-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Київська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
22883141
Замовник:
Київська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
22883141
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
дискусійна система
Примітки:
дискусійна система
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
32360000-4 Переговорне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
15.06.2020 16:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описдискусійна система
Сума400 000.00 UAH