• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Форма парадна (чорна,біла)

Форма парадна (чорна,біла)

Торги не відбулися

656 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 282.50 UAH
Номер: e3953ed9248448cf9df0ef2cb227acda
Внутрішній номер закупівлі: 5243066
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-11-006236-b   
Замовник: КЗ"ЗОЛ"Захисник"ЗОР
Контактна особа: Людмила Єфіменко +380960722905 zahisnik2000@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18220000-7 Штормовий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 656 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.06.2020 15:14 - 16.06.2020 17:00
Період прийому пропозицій: 11.06.2020 15:14 - 26.06.2020 17:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴656 500.00 Лот № 1