-
Відкриті торги
-
КЕП
Форма парадна (чорна,біла)
Оголошено тендер
656 500.00
UAH
Номер:
588be27afb504f02aeb5095e510ca07a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-11-005907-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ"ЗОЛ"Захисник"ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25821241
Замовник:
КЗ"ЗОЛ"Захисник"ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25821241
Очікувана вартість:
656 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Форма парадна (чорна,біла)
Примітки:
Форма парадна (чорна,біла)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
18220000-7 Штормовий одяг
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
11.06.2020 15:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Парадна форма чорна ,парадна форма біла.
Кількість
195 комплект
Період постачання
до 01.09.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума656 500.00 UAH