-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги помічника менеджера проєкту №PLBU.02.01.00-06-0056/17-00 «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів
Тендер Prozorro UA-2020-06-11-001074-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Категорія замовника - орган місцевого самоврядування. Закупівля здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2014-2020 (номер грантового контракту № PLBU.02.01.00-06-0056/17-00)
Торги не відбулися
30 600.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 153.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 153.00 UAH
Номер:
5c6a07ee3e27461ca15261e8f55fe513
Внутрішній номер закупівлі:
5239420
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-11-001074-a
Замовник:
Сокальська районна рада Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25545203
-
Адреса:
80001, Україна, Львівська область, Сокальський район, Місто Сокаль, вулиця Шептицького,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гринюк Олександра Євгенівна +380325772089 radasokal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
30 600.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
153.00 UAH
Період уточнення:
11.06.2020 13:19 - 17.06.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2020 13:19 - 27.06.2020 00:00
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписЗа надані послуги Замовник проводить оплату шляхом перерахування коштів на рахунок Виконавця в 10-ти денний термін з дати підписання Акту наданих послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги помічника менеджера проєкту №PLBU.02.01.00-06-0056/17-00 «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 02.11.2020
Місце постачання
80001, Україна, Львівська область, м.Сокаль, м.Сокаль, вул.Шептицького, 26
На карті