-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги помічника менеджера проєкту №PLBU.02.01.00-06-0056/17-00 «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів
Оголошено тендер
30 600.00
UAH
Номер:
9d23ed05144b4d43acb73d19d8ec4d92
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-11-002040-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Сокальська районна рада Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25545203
-
Адреса:
80001, Україна, Львівська область, Сокальський район, Місто Сокаль, вулиця Шептицького,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Сокальська районна рада Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25545203
-
Адреса:
80001, Україна, Львівська область, Сокальський район, Місто Сокаль, вулиця Шептицького,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги помічника менеджера проєкту №PLBU.02.01.00-06-0056/17-00 «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів
Примітки:
Закупівля здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2014-2020 (номер грантового контракту № PLBU.02.01.00-06-0056/17-00)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.06.2020 12:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування –кошти міжнародної технічної допомоги, а при їх відсутності - кошти місцевих бюджетів. Закупівля здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2014-2020 (номер грантового контракту № PLBU.02.01.00-06-0056/17-00)
Сума30 600.00 UAH