• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги фінансового лізингу

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.

Завершена

9 800 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 49 000.00 UAH
Номер: 62ab0bb06a7043d5bbc385b45123a068
Внутрішній номер закупівлі: 5199951
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-05-007253-b   
Замовник: АТ "Укрпошта"
Контактна особа: Стаєцький Михайло +380443232078 staietskyi-mv@ukrposhta.ua https://www.ukrposhta.ua/ua/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015: 66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 9 800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 49 000.00 UAH
Період уточнення: 05.06.2020 17:59 - 26.06.2020 12:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2020 17:59 - 06.07.2020 12:00
Період прекваліфікації: 06.07.2020 12:01 - 21.07.2020 00:00
Аукціон: 21.07.2020 14:28 - 21.07.2020 14:49
Період кваліфікації: 21.07.2020 14:49 - 23.07.2020 12:06
Період завантаження договору: 23.07.2020 12:06 - 12.08.2020 12:06
Умови оплати:
підписання договору - 25%
дата закінчення звітного періоду - 75%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги фінансового лізингу
Код ДК 021:2015: 66110000-4 Банківські послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.08.2024
Місце постачання Відповідно до документації
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОТП ЛІЗИНГ"

Оскарження: 23.07.2020 12:06 - 03.08.2020 00:00
Початкова пропозиція 9 800 000.00 UAH з ПДВ /
8 811 178.50 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
15.07.2020 23:04
Результати кваліфікації
Переможець
23.07.2020 12:06
Документи 30
Скарги 0
ТОВ "БЛ ЛІЗИНГ"
Початкова пропозиція 9 800 000.00 UAH з ПДВ /
9 751 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
15.07.2020 23:05
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 13
Скарги 0

Контракти

Номер: 5ac5ded38f9749eba09af33046af1bbf
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-05-007253-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОТП ЛІЗИНГ"
Номер договору: 100820-07/162ФЛ
Сума договору: 10 255 721.59 UAH з ПДВ
Сума договору: 8 902 128.05 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.08.2020 00:00 - 10.08.2024 00:00
Дата підписання: 10.08.2020 10:22
Статус:
Виконаний
pdf
Договір ЛІЗИНГ.pdf
pdf
РАХУНКИ для публікації.pdf
pdf
ДУ1 от 12.08.2020 ОТП 30 авто.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ надання послуг 31.08.2020 Період ЛП 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ надання послуг 30.09.2020 Період ЛП 2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ надання послуг 31.10.2020 Період ЛП 3.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Рахунок 24.11.2020.pdf
pdf
АКТ надання послуг 30.11.2020 Період ЛП 4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
сф від 23.12.20.pdf
pdf
Акт від 31.12.20.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
Рахунок 01 2021_(6) (30 б_у) .PDF
pdf
АКТ січень 2021 (30 б_у) (1).pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РФ 8990_24 02 2021_OTR_Ukrposhta.PDF
pdf
АКТ 7140_28 02 2021_OTR_Ukrposhta.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ 11177_31 03 2021_OTR_Ukrposhta (1).pdf
PDF
РФ 14237_24 03 2021_OTR_Ukrposhta.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РФ 19811_22 04 2021_OTP_Ukrposhta.PDF
pdf
АКТ 15719_30 04 2021_OTR_Ukrposhta.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РФ 25016_24 05 2021_OTP_Ukrposhta.PDF
pdf
АКТ 19958_31 05 2021_OTР_Ukrposhta.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Xerox Scan_05072021142223.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ 29308_31 07 2021_OTР_Ukrposhta.pdf
pdf
РФ 36033_22 07 2021_OTP_Ukrposhta.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ 33449_31 08 2021_OTР_Ukrposhta.pdf
PDF
РФ 41101_20 08 2021_OTP_Ukrposhta.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ2 23.09.2021.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РФ 47617_23 09 2021.PDF
pdf
АКТ 38740_30 09 2021_OTР_Ukrposhta.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РФ 55162_23 10 2021.PDF
pdf
АКТ 44758_31 10 2021_OTR_Ukrposhta 1.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РФ 63080_24 11 2021.PDF
pdf
АКТ 49942_30 11 2021_OTR_Ukrposhta.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РФ 70291_23 12 2021.PDF
pdf
АКТ 55834_31 12 2021_OTR_Ukrposhta.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
Рахунок 6343 від 24 01 2022_ДФЛ 100820-07_162ФЛ.PDF
PDF
АКТ 5169 від 31 01 2022_ДФЛ 100820-07_162ФЛ.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ 10929 28.02.2022 ДФЛ 100820-07.pdf
PDF
РАХУНОК 13653 24.02.2022_OTП_ ДФЛ_ 100820_07.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ 16195 31.03.2022 ДФЛ 100820-07.pdf
PDF
РАХУНОК 18925 24.03.2022_OTП_ ДФЛ_ 100820_07.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 24215 22.04.2022_OTП_ ДФЛ_ 100820_07.PDF
pdf
АКТ 21297 30.04.2022 ДФЛ 100820-07.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ 26370 від 31 05 2022_ДФЛ 100820-07_162ФЛ.pdf
PDF
Рахунок 29495 від 24 05 2022_ДФЛ 100820-07_162ФЛ.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 34904 24.06.2022_OTП_ ДФЛ_ 100820_07.PDF
pdf
АКТ ОТП 31445 від 30.06.2022 до ДФЛ 100820_07.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 40464 25.07.2022_OTП_ ДФЛ_ 100820_07.PDF
pdf
АКТ ОТП 36415 від 31.07.2022 до ДФЛ 100820_07.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 47582 24.08.2022_OTП_ ДФЛ_ 100820_07.PDF
PDF
АКТ ОТП 41812 від 31.08.2022 до ДФЛ 100820_07.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 52851 22.09.2022_OTП_ ДФЛ_ 100820_07.PDF
PDF
АКТ ОТП 46701 від 31.08.2022 до ДФЛ 100820_07.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 58018 20.10.2022_OTП_ ДФЛ_ 100820_07.PDF
PDF
АКТ ОТП 51359 від 31.10.2022 до ДФЛ 100820_07.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 62766 22.11.2022_OTП_ ДФЛ_ 100820_07.PDF
PDF
АКТ ОТП 55227 від 30.11.2022 до ДФЛ 100820_07.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 68339 20.12.2022_OTП_ ДФЛ_ 100820_07.PDF
PDF
АКТ ОТП 59899 від 31.12.2022 до ДФЛ 100820_07.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 3674 20.01.2023_OTП_ ДФЛ_ 100820_07.PDF
PDF
АКТ ОТП 3292 від 31.01.2023 до ДФЛ 100820_07.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 9674 22.02.2023_OTП_ ДФЛ_ 100820_07.PDF
PDF
АКТ ОТП 8566 від 28.02.2023 до ДФЛ 100820_07.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ ОТП 12858 від 31.03.2023 до ДФЛ 100820_07.pdf
PDF
РАХУНОК 14594 22.03.2023_OTП_ ДФЛ_ 100820_07.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 19240 20.04.2023_OTП_ ДФЛ_ 100820_07.PDF
pdf
АКТ ОТП 16982 від 30.04.2023 до ДФЛ 100820_07.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ ОТП 22035 від 31.05.2023 до ДФЛ 100820_07.pdf
PDF
РАХУНОК 25108 22.05.2023_OTП_ ДФЛ_ 100820_07.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 29815 20.06.2023_OTП_ ДФЛ_ 100820_07.PDF
pdf
АКТ ОТП 25905 від 30.06.2023 до ДФЛ 100820_07.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 34662 20.07.2023_OTП_ ДФЛ_ 100820_07.PDF
pdf
Акт 29766 31.07.2023.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s