• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Послуги фінансового лізингу

Оголошено тендер

9 800 000.00 UAH
Номер: b9c3647079144773a97f3e42669941cc
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-06-04-007615-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Очікувана вартість: 9 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги фінансового лізингу
Примітки: Місцезнаходження Замовника: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, будинок 22. Категорія Замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 66110000-4 Банківські послуги
Дата опублікування: 04.06.2020 18:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 800 000.00 UAH