• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

15510000-6 Молоко та вершки (молоко ультрапастеризоване)

Торги відмінено

253 044.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 500.00 UAH
Номер: 5b88622cefa34a7e82fa9b6ef7987795
Внутрішній номер закупівлі: 5196990
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-05-005661-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради
Контактна особа: Марія Ульбер +380352267089,+380352267089 tender@todl.com.ua http://todl.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 253 044.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 500.00 UAH
Період уточнення: 05.06.2020 15:09 - 11.06.2020 16:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2020 15:09 - 21.06.2020 16:00
Аукціон: з 22.06.2020 11:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15510000-6 Молоко та вершки (молоко ультрапастеризоване)
Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість 9900 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 46023, Україна, Тернопільська область, м.Тернопіль, Академіка Сахарова 2 На карті

Інформація про скасування

Номер: 9023a2aea82e4bafb24602b00bb94a71
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: виявлено у річному плані порушення згідно вимоги пункту 1 частини 2 статті 4 Закону України "Про публічні закупівлі"
Період оскарження: 09.06.2020 11:51 - 20.06.2020 00:00
Дата опублікування: 09.06.2020 11:51
Дата виконання: 20.06.2020 00:02
Статус:
Виконано
Номер: 5a10dfeb6bdf430288c7892ee948d744
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Виявлено у річному плані порушення згідно вимоги п.1 частини 2 ст.4 Закону України "Про публічні закупівлі"
Дата опублікування: 09.06.2020 11:42
Дата виконання: 09.06.2020 11:46
Статус:
Скасовано