• Відкриті торги
  • КЕП

15510000-6 Молоко та вершки(молоко ультрапастеризоване)

Оголошено тендер

253 044.00 UAH
Номер: 611f4cc049b04981a51643fe38f9558c
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-06-05-004472-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради
Очікувана вартість: 253 044.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 15510000-6 Молоко та вершки(молоко ультрапастеризоване)
Примітки: українська мова
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 05.06.2020 13:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума253 044.00 UAH