• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування вакцини антинеопластичні засоби та імуномодулятори

Торги не відбулися

6 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 30.00 UAH
Номер: d9107751f03f4885ae8aba6fa5445c86
Внутрішній номер закупівлі: 5133701
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-01-004524-b   
Замовник: ПОКРОВСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Анатолій Жорін +380623521982,+380623929275,+380623929022 krasn-lab@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 30.00 UAH
Період уточнення: 01.06.2020 14:09 - 07.06.2020 15:07
Період прийому пропозицій: 01.06.2020 14:09 - 17.06.2020 15:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сироватки
Код ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
Кількість 5 найменувань
Період постачання 01.07.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 85300, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Поштова, буд.15 На карті