-
Відкриті торги
-
КЕП
Сироватки
Оголошено тендер
79 500.00
UAH
Номер:
2d51385efe57437191b0675ab2bbbb28
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-31-014741-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Компанію не знайдено
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531926
Замовник:
ПОКРОВСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531926
Очікувана вартість:
79 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сироватки
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
31.01.2020 16:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума63 800.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума15 700.00 UAH