-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо курки
Тендер Prozorro UA-2020-06-01-001421-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Торги не відбулися
244 743.75
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 447.44 UAH
мін. крок: 1% або 2 447.44 UAH
Номер:
2e93ccfe0f824cd2a796de4ef52a6e49
Внутрішній номер закупівлі:
5129145
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-01-001421-b
Замовник:
Центральний військовий клінічний санаторій "Хмільник"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08482599
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. 1-го Травня, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслан Гайворонський +380974832683 adm.vks-hmelnik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
244 743.75 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 447.44 UAH
Період уточнення:
01.06.2020 10:38 - 07.06.2020 23:59
Період прийому пропозицій:
01.06.2020 10:38 - 17.06.2020 23:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях180 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо курки
Кількість
4275 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Лясовий Валерій Степанович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2439715130
-
Контактна особа:
Валерій Лясовий +380963255863 valerijlasovij@gmail.com
-
Адреса:
22052, Україна, Вінницька область, село Березна, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 80
Початкова пропозиція
230 848.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
230 848.00 UAH з ПДВ
Документи
37
Скарги
0