• Відкриті торги
  • КЕП

М'ясо курки

Оголошено тендер

244 743.75 UAH
Номер: 516bbdff283e44eb97eaf3400b41401d
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-06-01-001275-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Центральний військовий клінічний санаторій "Хмільник"
Замовник: Центральний військовий клінічний санаторій "Хмільник"
Очікувана вартість: 244 743.75 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: М'ясо курки
Примітки: Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади Місцезнаходження замовника: 22000, Україна , Вінницька обл., м. Хмільник, вул. 1Травня, 39
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 01.06.2020 10:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума244 743.75 UAH