• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)

код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)

Торги не відбулися

307 406.95 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 537.03 UAH
Номер: 646c6e973e5a4821a590f6faf689fcc0
Внутрішній номер закупівлі: 5122909
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-05-29-003246-b   
Замовник: Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
Контактна особа: Синча Роман Вікторович +380624957307 tender@utes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 307 406.95 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 537.03 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 9 200.00 UAH
Період уточнення: 29.05.2020 14:09 - 07.06.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2020 14:09 - 17.06.2020 00:00
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Азботехнічна продукція
Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Кількість 2732.88 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Азботехнічна продукція
Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Кількість 97 метри квадратні
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Азботехнічна продукція
Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Кількість 4 метри
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДНІПРОГУМА"
Початкова пропозиція 294 661.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
294 661.80 UAH з ПДВ
Документи 10
Скарги 0