• Відкриті торги
  • КЕП

Азботехнічна продукція

Оголошено тендер

307 406.95 UAH
Номер: f226c17b0ef547d7b7775bc6b022225d
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-28-013394-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Очікувана вартість: 307 406.95 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Азботехнічна продукція
Примітки: ВгТЕС
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 28.01.2020 16:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума307 406.95 UAH