-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування (обладнання для харчоблоку Березанського ЗЗСО І-ІІІ ст.)
Тендер Prozorro UA-2020-05-29-001293-b
Торги не відбулися
333 340.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 333.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 333.00 UAH
Номер:
02e78c7c6c7549cfac3e80f1cd020450
Внутрішній номер закупівлі:
5120027
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-29-001293-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЕРЕЗАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42501854
-
Адреса:
57401, Україна, Миколаївська область, с.м.т. Березанка, ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Степанець +380665138668 pochta.pochta.pochta.2000@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
333 340.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
333.00 UAH
Період уточнення:
29.05.2020 11:02 - 05.06.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2020 11:02 - 15.06.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис«Розрахунки за товар здійснюються з дотриманням вимог статті 49 Бюджетного кодексу України. Оплата здійснюється на умовах відтермінування платежу за поставлений товар на строк 90 (дев’яносто) календарних днів, після пред’явлення Учасником рахунку на оплату товару (далі – рахунок) та видаткової накладної, підписаної Сторонами. До рахунка додаються: видаткова накладна, підписана Сторонами, інші документи, оформленні належним чином. Замовник здійснює оплату за фактично поставлений товар в межах бюджетного фінансування на 2020 рік з відстрочкою платежу за поставлений товар. У разі затримки бюджетного фінансування видатків за цим Договором, розрахунок за фактично надані (поставлені) товари здійснюється протягом десяти банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.».
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для закладів громадського харчування (обладнання для харчоблоку Березанського ЗЗСО І-ІІІ ст.)
Кількість
16 найменувань
Період постачання
01.07.2020 - 31.07.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Караяніді Світлана Петрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2782710606
-
Контактна особа:
Караяніді Світлана Петрівна +380512584849 skarayanidi@gmail.com
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНИХ МАЙОВЩИКІВ, БУДИНОК 47, КВАРТИРА 19
Початкова пропозиція
303 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
303 000.00 UAH з ПДВ
Документи
30
Скарги
0