• Відкриті торги
  • КЕП

Обладнання для закладів громадського харчування (обладнання для харчоблоку Березанського ЗЗСО І-ІІІ ст.)

Оголошено тендер

333 340.00 UAH
Номер: cee06dde238643408a8cedbe52fb6347
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-05-29-001081-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЕРЕЗАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЕРЕЗАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 333 340.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання для закладів громадського харчування (обладнання для харчоблоку Березанського ЗЗСО І-ІІІ ст.)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 29.05.2020 10:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума333 340.00 UAH